II Ogólnopolski Turniej "2" w Nadarzynie
Redaktor: Alicja Borowczyk-Szymanek   
14.03.2017.

                       12 marca 2017r. pi?? dru?yn dwójeczek uczestniczy?o
w II OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU MINISIATKÓWKI
 
w Nadarzynie.

    W turnieju bra?y udzia? 64 zespo?y: Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Ko?o,
Sejny,
 
Lubowidz, E?k, Konstantynów, ?yrardów, Nowy Dwór Mazowiecki,
Z?otok?os,  
Warszawa, Mysiad?o, Ostrowy i K?obuck.

W I fazie zawodów mecze rozegrane zosta?y w 8 grupach 8-zespo?owych, 1 set do 15 pkt.

Nasze siatkareczki zaj??y w grupach miejsca i walczy?y o miejsca:
- START I (Oliwia Kupka i Emilia Bednarska) - II M. - graj? o miejsca 1 - 16;
- START II - Natalia Matyszczak i Sandra Guz - III M - o 17 - 24;
- START III - Wiktoria Za?oga i Julia Maduzia - IV M - o 25 - 32;
- START IV - Zuzanna Pawe?czak i Julia Jeziorowska - II M - o 1 - 16;
- START V - Lena Gos?awska i Natalia Borycka - V M - o 33 - 40.

W II fazie turnieju zespo?y gra?y j.w. w grupach 8-zespo?owych.U?miech

Wyniki II OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU "2" w NADARZYNIE:
1 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI I
2 METRO WARSZAWA II
3 GLKS NADARZYN I
4 ROSARIO LUBOWIDZ I
5 KRÓTKA MYSIAD?O I
6 MIKRO E?K I
7 ATENA WARSZAWA I
8 SAS SEJNY I
9-10 METRO WARSZAWA I / LIDER KONSKTANTYNÓW I

11-12 GLKS NADARZYN II / START K?OBUCK I

13-14 SAS SEJNY II / MOS WOLA WARSZAWA I

15-16 START K?OBUCK IV / SIATKARZ KO?O I

17 MOS WOLA WARSZAWA II
18 ROSARIO LUBOWIDZ III
19 LIDER KONSTANTYNÓW III

20 START K?OBUCK II

21 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI II
22 MOS WOLA WARSZAWA III
23 ATENA WARSZAWA II
24 MIKRO E?K II
25 ROSARIO LUBOWIDZ I
26 METRO WARSZAWA III
27 ROSARIO LUBOWIDZ IV

28 START K?OBUCK III

29 MOS WOLA IV
30 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI III
31 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI IV
32 GLKS NADARZYN V
33 METRO WARSZAWA IV
34 SPAARTA GRODZISK I
35 TYTAN OSTROWY I
36 MOS WOLA WARSZAWA V

37 START K?OBUCK V

38 SIATKARZ KO?O II
39 PER?A Z?OTOK?OS II
40 ?AK ?YRARDÓW I
41 GLKS NADARZYN IV
42 GLKS NADARZYN III
43 SPARTA GRODZISK III
44 NOSSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI V
45 ?AK ?YRARDÓW II
46 GLKS NADARZYN VI
47 GLKS NADARZYN VIII
48 GLKS NADARZYN IX
49 SPARTA GRODZISK II
50 TYTAN OSTROWY II
51 TYTAN OSTROWY IV
52 KRÓTKA MYSIAD?O II
53 PER?A Z?OTOK?OS I
54 GLKS NADARZYN VII
55 SPARTA GRODZISK VIII
56 SPARTA GRODZISK VII
57 SPARTA GRODZISK IV
58 SPARTA GRODZISK V
59 MOS WOLA 
60 GLKS NADARZYN X
61 SPARTA GRODZISK VI
62 ?AK ?YRARDÓW III
63 Tytan Ostrowy III
64 IRZYK WARSZAWA.

             Udzia? w zawodach uwa?am za udany. Zespo?y zaj??y znacznie lepsze
miejsca, jak 
w listopadzie (równie? w Nadarzynie). Wtedy by?y to miejsca:
31-32, 45-46, 
51-52, 55-56. Czyli mamy progres!!!

Dziewcz?ta zdoby?y nowe do?wiadczenia na boisku, co z pewno?ci? zaowocuje
w przysz?o?ci.
Trenerka Alicja Borowczyk-Szymanek


Zmieniony ( 14.03.2017. )