Terminarz rozgrywek 2008/2009


PLAY OFF-y: 

FINA?Y:
14 MAJA (CZWARTEK): ULKS "START" K?OBUCK - OSiR K?OBUCK - GODZ. 19.20,
                                                                                HALA GIMNAZJUM W K?OBUCKU,

30.04.2009r. (czwartek)

- ULKS "START" - KLS ZAWADY - hala Gimnazjum w K?obucku, godz. 18.00.

25.04.2009r. (sobota)

- KLS ZAWADY - ULKS "START" K?OBUCK - hala Gimnazjum w Zawadach, godz. 16.00,

- GIMNAZJUM PRZYSTAJ? - OSiR K?OBUCK - termin i miejsce do ustalenia.

14.04.2009r. (wtorek) - hala Gimnazjum w K?obucku:

- OSiR K?OBUCK - GIMNAZJUM PRZYSTAJ? - godz. 12.30,

- ULKS "START" K?OBUCK - KLS ZAWADY - godz. 16.30.


04.04.2009r.  - mecze odb?d? si? w hali Gimnazjum 
                                              w K?obucku:

- OSiR K?obuck - Gimnazjum Przystaj? - godz. 12.30,

- ULKS "START" K?obuck - KLS Zawady - godz. 15.00.




28.03.2009r. odb?d? si? mecze wyjazdowe:

Gimnazjum w Opatowie,godz. 9.00: OSiR K?OBUCK - GIMNAZJUM PRZYSTAJ?,

Gimnazjum w Zawadach, godz.10.00: ULKS "START" K?OBUCK - KLS ZAWADY.


             Image                Image               Image



Terminarz rozgrywek sezonu 2008/2009

II RUNDA
 


I KOLEJKA: 14 LUTY

1. ZS NR 3 K?OBUCK - GIMNAZJUM PRZYSTAJ? (SALA ZS NR 3, GODZ. 9.00)
2. ZS NR 1 K?OBUCK - ULKS "START" K?OBUCK  (SALA ZS NR 3, GODZ. 11.00)
3. OSiR K?OBUCK - KLS ZAWADY (SALA ZS NR 3, GODZ. 13.00)

II KOLEJKA: 21 LUTY

1. ZS NR 1 K?OBUCK - GIMNAZJUM PRZYSTAJ?  (SALA OSiR W K?OBUCKU, GODZ. 9.00)
2. OSiR K?OBUCK - ZS NR 3 K?OBUCK (SALA OSiR W K?OBUCKU, GODZ. 11.00)
3. KLS ZAWADY - ULKS "START"  K?OBUCK (SALA W ZAWADACH, GODZ. DO USTALENIA)

III KOLEJKA: 28 LUTY

1. GIMNAZJUM PRZYSTAJ? - KLS ZAWADY  (MECZ PRZESUNI?TY NA 21 MARCA)
2. ZS NR 3 K?OBUCK - ZS NR 1 K?OBUCK  (SALA ZS NR 3 W K?OBUCKU)
3. ULKS "START" K?OBUCK - OSiR K?OBUCK  (BRAK SALI, MECZ PRZESUNI?TY NA 21 MARCA)

IV KOLEJKA: 07 MARCA

1. ZS NR 1 K?OBUCK - OSiR K?OBUCK (HALA G. W K?OBUCKU, GODZ. 9.00)
2. GIMNAZJUM PRZYSTAJ? - ULKS "START" K?OBUCK ( HALA G. W K?OBUCKU, GODZ. 9.00)
3. ZS NR 3 K?OBUCK - KLS ZAWADY (HALA  G. W K?OBUCKU, GODZ. 9.00)

V KOLEJKA: 14 MARCA

1. GIMNAZJUM PRZYSTAJ? - OSiR K?OBUCK (SALA W OPATOWIE, GODZ.9.00)
2. KLS ZAWADY - ZS NR 1 K?OBUCK (SALA W ZAWADACH)
3. ULKS "START" K?OBUCK - ZS NR 3 K?OBUCK (13.03. GODZ.16.00,
                                                                    SALA ZS NR 3 W K?OBUCKU)

MECZE PRZENIESIONE - 21 MARCA

1. GIMNAZJUM PRZYSTAJ? - KLS ZAWADY - HALA GIMNAZJUM W K?OBUCKU,
2. ULKS "START" - OSiR K?OBUCK - HALA GIMNAZJUM W K?OBUCKU.



I RUNDA
I KOLEJKA:   25 PA?DZIERNIKA

1. G. PRZYSTAJ? – ZS NR 1 K?OBUCK (HALA G. W K?OBUCKU) GODZ. 12.00
2. OSiR K?OBUCK – ZS NR 1 K?OBUCK (HALA G. W K?OBUCKU) GODZ. 13.00
3. ULKS „START” – G. PRZYSTAJ?   (HALA G. W K?OBUCKU) GODZ. 13.00
4. KLS ZAWADY – ZS NR 3 K?OBUCK (HALA G. W ZAWADACH) DO USTALENIA

II KOLEJKA:  08 LISTOPADA

1. ZS NR 3 K?OBUCK – OSiR K?OBUCK  (HALA W K?OBUCKU) GODZ. 12.00
2. ULKS "START" K?OBUCK – KLS ZAWADY (HALA G. W K?OBUCKU) GODZ.14.00

III KOLEJKA:   22 LISTOPADA

1. KLS ZAWADY – G. PRZYSTAJ? (HALA W ZAWADACH) G. DO USTALENIA
2. ZS NR 1 K?OBUCK - ZS NR 3 K?OBUCK (HALA W K?OBUCKU) GODZ. 12.00   
3. OSiR K?OBUCK – ULKS „START” K?OBUCK (HALA W K?OBUCKU) GODZ. 14.00

IV KOLEJKA:   29 LISTOPADA

1. G. PRZYSTAJ? – ZS NR 3 (HALA OPATÓW LUB KRZEPICE) G. DO USTALENIA
2. ULKS „START” K?OBUCK – ZS NR 1 K?OBUCK (SALA ZS NR 1 W K?OBUCKU)
                                             GODZ. 10.00
3. KLS ZAWADY – OSiR K?OBUCK (HALA W ZAWADACH) GODZ. DO USTALENIA

V KOLEJKA:   13 GRUDNIA

1. OSiR K?OBUCK – G. PRZYSTAJ? (HALA W K?OBUCKU) GODZ. 12.00
2. ZS NR 1 – KLS ZAWADY (HALA W K?OBUCKU) GODZ. 12.00
3. ZS NR 3 – ULKS „START” K?OBUCK (HALA W K?OBUCKU) GODZ. 12.00


                                    

Zmieniony ( 06.09.2012. )