logo_kals.jpg
II Ogólnopolski Turniej "2" w Nadarzynie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Alicja Borowczyk-Szymanek   
14.03.2017.

                       12 marca 2017r. pięć druźyn dwójeczek uczestniczyło
w II OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU MINISIATKÓWKI
 
w Nadarzynie.

    W turnieju brały udział 64 zespoły: Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Koło,
Sejny,
 
Lubowidz, Ełk, Konstantynów, Źyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki,
Złotokłos,  
Warszawa, Mysiadło, Ostrowy i Kłobuck.

W I fazie zawodów mecze rozegrane zostały w 8 grupach 8-zespołowych, 1 set do 15 pkt.

Nasze siatkareczki zajęły w grupach miejsca i walczyły o miejsca:
- START I (Oliwia Kupka i Emilia Bednarska) - II M. - grają o miejsca 1 - 16;
- START II - Natalia Matyszczak i Sandra Guz - III M - o 17 - 24;
- START III - Wiktoria Załoga i Julia Maduzia - IV M - o 25 - 32;
- START IV - Zuzanna Pawełczak i Julia Jeziorowska - II M - o 1 - 16;
- START V - Lena Gosławska i Natalia Borycka - V M - o 33 - 40.

W II fazie turnieju zespoły grały j.w. w grupach 8-zespołowych.Uśmiech

Wyniki II OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU "2" w NADARZYNIE:
1 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI I
2 METRO WARSZAWA II
3 GLKS NADARZYN I
4 ROSARIO LUBOWIDZ I
5 KRÓTKA MYSIADŁO I
6 MIKRO EŁK I
7 ATENA WARSZAWA I
8 SAS SEJNY I
9-10 METRO WARSZAWA I / LIDER KONSKTANTYNÓW I

11-12 GLKS NADARZYN II / START KŁOBUCK I

13-14 SAS SEJNY II / MOS WOLA WARSZAWA I

15-16 START KŁOBUCK IV / SIATKARZ KOŁO I

17 MOS WOLA WARSZAWA II
18 ROSARIO LUBOWIDZ III
19 LIDER KONSTANTYNÓW III

20 START KŁOBUCK II

21 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI II
22 MOS WOLA WARSZAWA III
23 ATENA WARSZAWA II
24 MIKRO EŁK II
25 ROSARIO LUBOWIDZ I
26 METRO WARSZAWA III
27 ROSARIO LUBOWIDZ IV

28 START KŁOBUCK III

29 MOS WOLA IV
30 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI III
31 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI IV
32 GLKS NADARZYN V
33 METRO WARSZAWA IV
34 SPAARTA GRODZISK I
35 TYTAN OSTROWY I
36 MOS WOLA WARSZAWA V

37 START KŁOBUCK V

38 SIATKARZ KOŁO II
39 PERŁA ZŁOTOKŁOS II
40 ŻAK ŻYRARDÓW I
41 GLKS NADARZYN IV
42 GLKS NADARZYN III
43 SPARTA GRODZISK III
44 NOSSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI V
45 ŻAK ŻYRARDÓW II
46 GLKS NADARZYN VI
47 GLKS NADARZYN VIII
48 GLKS NADARZYN IX
49 SPARTA GRODZISK II
50 TYTAN OSTROWY II
51 TYTAN OSTROWY IV
52 KRÓTKA MYSIADŁO II
53 PERŁA ZŁOTOKŁOS I
54 GLKS NADARZYN VII
55 SPARTA GRODZISK VIII
56 SPARTA GRODZISK VII
57 SPARTA GRODZISK IV
58 SPARTA GRODZISK V
59 MOS WOLA 
60 GLKS NADARZYN X
61 SPARTA GRODZISK VI
62 ŻAK ŻYRARDÓW III
63 Tytan Ostrowy III
64 IRZYK WARSZAWA.

             Udział w zawodach uważam za udany. Zespoły zajęły znacznie lepsze
miejsca, jak 
w listopadzie (również w Nadarzynie). Wtedy były to miejsca:
31-32, 45-46, 
51-52, 55-56. Czyli mamy progres!!!

Dziewczęta zdobyły nowe doświadczenia na boisku, co z pewnością zaowocuje
w przyszłości.
Trenerka Alicja Borowczyk-Szymanek


Zmieniony ( 14.03.2017. )
 
następny artykuł »

Informacje

Nie możesz grać - przyjdź popatrzeć i pokibicować

Zapraszamy do menu
Terminarz rozgrywek

wstęp wolny
 

Sponsorzy

Imieniny

19 Listopada 2019
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Elżbieta, Mironiega,
Paweł, Seweryn,
Seweryna
Do końca roku zostało 43 dni.

Statystyka

Odwiedzających: 3280820
Created by GRAF-CAD

© 2019 :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.