medal_a_160.jpg
Wyniki VII edycji KALS Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Alicja Borowczyk-Szymanek   
05.11.2015.
Wyniki spotkań 2014/15 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

 WYNIKI VII EDYCJI KALS:

  • I miejsce - GOKiS PANKI,
  • II miejsce - UKS GIMNAZJUM BLACHOWNIA,
  • III miejsce - MLKS ZNICZ KŁOBUCK,
  • IV miejsce - ULKS START KŁOBUCK,
  • V miejsce - KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ,
  • VI miejsce - UKS TYTAN OSTROWY.

Poza klasyfikacją LKPS BOROWNO.

 Finał:
GOKiS PANKI - UKS GIMNAZJUM BLACHOWNIA:
             3:1 (25:13; 25:11; 15:25; 25:18);
             3:2 (25:20; 10:25; 25:20; 27:29; 17:15)


O 3 miejsce:
ULKS "START" KŁOBUCK - MLKS ZNICZ KŁOBUCK
          2:3 (24:26; 20:25; 25:21; 25:23; 5:15)
          1:3 (25:16; 14:25; 23:25; 23:25).

FAZA PLAY OFF:

  • MLKS ZNICZ KŁOBUCK - UKS GIMNAZJUM BLACHOWNIA:
                              3:0 (25:11; 25:20; 25:8)   
                              0:3 (20:25; 19:25; 21:25)
  • GOKiS PANKI - ULKS START KŁOBUCK:
                        3:2 (20:25; 18:25; 25:13; 25:17; 15:6
    )
                        3:1 (27:25; 19:25; 25:13; 25:12).

 Po rundzie zasadniczej zespoły zajęły miejsca:

  • I miejsce - GOKIS PANKI - 26 pkt.,
  • II miejsce - MLKS ZNICZ KŁOBUCK - 23 pkt.,
  • III miejsce - UKS GIMNAZJUM BLACHOWNIA - 16 pkt.,
  • IV miejsce - ULKS START KŁOBUCK - 14 pkt.,
  • V miejsce - KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ - 12 pkt.,
  • VI miejsce - UKS "TYTAN" OSTROWY - 1 pkt..

       Drużyna LKPS BOROWNO rozegrała mecze poza klasyfikacją, przygotowując się do rozgrywek IV ligi kobiet.

I kolejka - 04 października:

 

DRUŻYNY:

WYNIK:

 1.UKS GIMNAZJUM BLACHOWNIA - MLKS ZNICZ  
                                                          KŁOBUCK

 0:3
(18:25; 18:25; 20:25)

 2.KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ - UKS TYTAN OSTROWY

3:0
(25:18; 25:15; 25:16)

 3.GOKiS PANKI - ULKS START KŁOBUCK3:0
(25:17; 25:20; 25:16)

II kolejka - 11 października

 

DRUŻYNY:

WYNIK:

 1.ZNICZ KŁOBUCK - START KŁOBUCK

3:0
(25:10; 25:21; 25:21)

 2.LPKS BOROWNO - GOKIS PANKI

3:0
(25:12; 25:16; 25:19)

 3.GIMNAZJUM BLACHOWNIA - PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ

 3:2
(23:25; 25:21; 22:25; 25:19; 15:8)

III kolejka - 18 października:

 

DRUŻYNY:

WYNIK:

 1. GOKIS PANKI - GIMNAZJUM BLACHOWNIA

 3:1
(25:17; 23:25; 27:25; 25:13)

 2. START KŁOBUCK - LPKS BOROWNO

 0:3
(21:25; 12:25; 13:25)

 3. ZNICZ KŁOBUCK - TYTAN OSTROWY

3:0
(25:23; 25:21; 25:17)

IV kolejka - 25 października:

 

DRUŻYNY:

WYNIK:

 1. PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ - GOKIS PANKI

2:3
(25:22; 16:25; 14:25; 25:18; 10:15)

 2. GIMNAZJUM BLACHOWNIA - START KŁOBUCK

 3:0
(25:19; 25:21; 25:18)

 3. LPKS BOROWNO - TYTAN OSTROWY

 3:0
(25:4; 25:6; 25:7)

V kolejka - 08 listopada:

 

DRUŻYNY:

WYNIK:

 1. START KŁOBUCK - PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ

3:1
(25:19; 25:21; 9:25; 25:23)

 2. TYTAN OSTROWY - GIMNAZJUM BLACHOWNIA

 2:3
(19:25; 27:25; 24:26; 26:24; 5:15)

 3. ZNICZ KŁOBUCK - LPKS BOROWNO

0:3
(22:25; 16:25; 20:25)

VI KOLEJKA - 22 listopada:

 

DRUŻYNY:

WYNIK:

 1. PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ - LPKS BOROWNO

 1:3
(21:25; 26:24; 20:25; 22:25)

 2. GOKIS PANKI - ZNICZ KŁOBUCK

2:3
(25:18; 17:25; 25:10; 16:25; 13:15)

 3. START KŁOBUCK - TYTAN OSTROWY

 3:0
(25:23; 25:10; 25:16)

VII KOLEJKA - 29 listopada:

 

DRUŻYNY:

WYNIK:

 1. TYTAN OSTROWY - GOKIS PANKI

 1:3
(18:25; 21:25; 25:22; 14:25) 

 2. ZNICZ KŁOBUCK - PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ                         2:3
(25:20; 17:25; 25:13; 20:25; 10;15)
 3. LPKS BOROWNO - GIMNAZJUM BLACHOWNIA

 3:0
(25:18; 25:16; 25:14)

MECZE REWANŻOWE: 

VIII KOLEJKA - 06 grudnia:

 

DRUŻYNY:

WYNIK:

 1. MLKS ZNICZ - GIMNAZJUM BLACHOWNIA

3:1
(??????????????)

 2. UKS TYTAN OSTROWY - KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ

0:3
(23:25; 18:25; 24:26)

 3. ULKS START KŁOBUCK - GOKiS PANKI25 luty (środa)

 IX KOLEJKA - 13 grudnia:

 

DRUŻYNY:

WYNIK:

 1. ULKS START KŁOBUCK - MLKS ZNICZ KŁOBUCK

3:0
(25:23; 25:16; 25:23)

 2.GOKIS PANKI - LPKS BOROWNO
0:3
(16:25; 20:25; 21:25)
 3. KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ - GIMNAZJUM BLACHOWNIA

 1:3
(23:25; 21:25; 25:22; 21:25)

X KOLEJKA - 20 grudnia:

 

DRUŻYNY:

WYNIK:

 1. GIMNAZJUM BLACHOWNIA - GOKIS PANKI

 1:3
(19:25; 25:23; 9:25; 18:25)

 2. LPKS BOROWNO - ULKS START KŁOBUCK

 3:1
(25:23; 25:19; 23:25; 25:21)

 3. TYTAN OSTROWY - ZNICZ KŁOBUCK

0:3
(11:25; 19:25; 12:25)

XI KOLEJKA - 17 stycznia:

DRUŻYNY:

WYNIK:

 GOKIS PANKI - PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ

 3:0
(25:21; 28:26; 25:16)

 START KŁOBUCK - GIMNAZJUM BLACHOWNIA

 1:3
(16:25; 22:25; 27:25; 18:25)

 TYTAN OSTROWY - LPKS BOROWNO

0:3
(0:25; 0:25; 0:25)


XII KOLEJKA - 24 stycznia:

DRUŻYNY:

WYNIK:

 PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ - START KŁOBUCK

2:3
(25:22; 23:25; 15:25; 25:20; 10:15)

 GIMNAZJUM BLACHOWNIA - TYTAN OSTROWY

 3:0
(25:12; 25:17; 25:19)

 LPKS BOROWNO - ZNICZ KŁOBUCK

 2:3
(23:25; 25:23; 22:25; 25:21; 12:15)

XIII KOLEJKA - 31 stycznia:

DRUŻYNY:

WYNIK:

 LPKS BOROWNO - PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 
 ZNICZ KŁOBUCK - GOKIS PANKI

2:3
(19:25; 24:26; 25:22; 25:22; 7:15)

 TYTAN OSTROWY - START KŁOBUCK

 1:3
(16:25; 14:25; 25:27; 13:25)

XIV KOLEJKA - 14 lutego:

DRUŻYNY:

WYNIK:

 GOKIS PANKI - TYTAN OSTROWY

 3:0
(25:5; 25:13; 25:13)

 PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ - ZNICZ KŁOBUCK

 2:3
(15:25; 17:25; 25:23; 25:23; 13:15)

 GIMNAZJUM BLACHOWNIA - LPKS BOROWNO

 0:3
(23:25; 13:25; 16:25)

TABELA WYNIKÓW

DRUŻYNY

 LICZBA 
MECZY

 WYNIK  
MECZU

SETY
ZDOBYTE/
 STRACONE 

 PUNKTY
 ZA MECZ 

 PUNKTY
 W SETACH 
ZDOBYTE/
STRACONE

OGÓŁEM
PUNKTY
ZDOBYTE/
STRACONE 

 PUNKTY
 W LIDZE 

KS PŁOMIEŃ
PRZYSTAJŃ
 

 12

 3:0 
2:3
2:3
1:3
3:0
0:3
1:3
3:2
2:3
1:3
2:3
0:3

 20/29

 3 
1
1
0
3
0
0
2
1
0
1
0

 75/49
98/110
90/125
89/99
76/65
63/78
90/97
98/97
98/107
84/88
95/111
48/75

 1004/1101

 12

MLKS ZNICZ
OSiR
KŁOBUCK

 12

 3:0 
3:0
3:0
0:3
3:2
3:0
2:3
0:3
3:2
2:3
3:1
3:2

 28/19

 3 
3
3
0
2
3
1
0
2
1
3
2

 75/56
75/52
75/61
58/75
93/96
75/42
97/98
62/75
109/107
100/110
100/88
111/95

 1030/955

 23

ULKS "START"
KŁOBUCK
 

 12

 0:3 
0:3
0:3
0:3
1:3
3:0
1:3
3:0
3:2
3:1
3:1
0:3

 17/25

 0 
0
0
0
0
3
0
3
2
3
3
0

 53/75
52/75
46/75
58/75
83/100
75/49
88/98
75/62
107/98
100/60
88/86
57/76

 872/929

 14

GOKIS PANKI
 

 12

 3:0 
3:1
3:2
0:3
2:3
3:0
0:3
3:1
3:1
3:2
3:0
3:0

 29/16

 3 
3
2
0
1
3
0
3
3
2
3
3

 75/53
100/80
125/90
47/75
96/93
78/63
57/75
98/71
97/78
110/100
75/31
76/57

 1034/866


 26

UKS "TYTAN" OSTROWY
 

 12

 0:3 
0:3
0:3
2:3
0:3
0:3
1:3
0:3
0:3
1:3
0:3
0:3

 4/36

 0 
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0

 49/75 
61/75
17/75
101/115
65/76
49/75
78/97
42/75
48/75
60/100
31/75
0/75

 601/988

 1

UKS GIMNAZJUM
BLACHOWNIA

 12

 0:3 
3:2
1:3
3:0
3:2
3:1
3:1
1:3
0:3
3:0
0:3
1:3

 21/24

 0 
2
0
3
2
3
3
0
0
3
0
0

 56/75
110/98
80/100
75/58
115/101
100/83
97/90
71/98
48/75
75/48
52/75
88/100

 967/1001

 16

LPKS BOROWNO

 12

 3:0
  3:0 
3:0
3:0
3:1
3:0
3:1
3:0
2:3
3:0
3:0
3:0

 35/5

 3 
  3  
3
3
3
3
3
3
1
3
3
3

75/46
75/17
75/47
75/58
99/89
75/57
98/88
75/48
107/109
75/52
75/0
75/48

979/659

33

KKkk
Zmieniony ( 06.11.2015. )
 
następny artykuł »

Informacje

Zapraszamy wszystkie chętne Panie do czynnego udziału w rozgrywkach
Kobiecej Amatorskiej Ligi Siatkowej
 

Sponsorzy

Imieniny

20 Września 2020
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Dionizy, Eustachy,
Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina,
Irena, Oleg, Ostap,
Sozant
Do końca roku zostało 103 dni.

Statystyka

Odwiedzających: 4206229
Created by GRAF-CAD

© 2020 :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.