logo_kals.jpg
VI edycja KALS - WYNIKI Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Alicja Borowczyk-Szymanek   
15.09.2014.

W sezonie 2013/2014 drużyny uczestniczące w VI edycji
Kobiecej Amatorskiej Ligi Siatkówki powiatu kłobuckiego
zajęły miejsca:

  • I miejsce - GOKIS PANKI,
  • II miejsce - ULKS START KŁOBUCK,
  • III miejsce - MLKS ZNICZ KŁOBUCK,
  • IV miejsce - KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ,
  • V miejsce - UKS TYTAN OSTROWY.


    FAZA PLAY OFF:

O I miejsce:
GOKIS PANKI - ULKS START KŁOBUCK 2:0
3:1
3:2

O III miejsce:
MLKS ZNICZ KŁOBUCK - KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ
Niestety drużyny nie podały wyników!!!

  • MLKS ZNICZ KŁOBUCK - ULKS START KŁOBUCK - 0:2
    1:3 (25:16; 23:25; 20:25; 26:28)
    1:3 (21:25; 22:25; 25:21; 16:25)

  • GOKIS PANKI - KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ - 2:0
    3:0 (25:13; 25:13; 5:23)
    3:0 (???)

I kolejka - 19 października:

DRUŻYNY:

WYNIK:

1. ZNICZ KŁOBUCK - TYTAN OSTROWY

3:1
(25:18; 27:29; 25:13; 25:18)

2. PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ

----------------------------------------

3. KS PANKI - START KŁOBUCK

3:1
(23:25; 25:19; 28:26; 29:27)

II kolejka - 26 października:

DRUŻYNY:

WYNIK:

1. TYTAN OSTROWY - START KŁOBUCK

0:3
(15:25; 12:25; 21:25)

2. KS PANKI

-----------------------------------------------

3. ZNICZ KŁOBUCK - PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ

3:0
(25:20; 25:23; 25:22)

III kolejka - 09 listopada:

DRUŻYNY:

WYNIK:

1. PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ - TYTAN OSTROWY

3:1
(25:20; 25:21; 19:25; 25:20)

2. KS PANKI - ZNICZ KŁOBUCK

3:2
(25:22; 25:20; 15:25; 22:25;15:10)

3. START K-CK

---------------------------------------

IV kolejka - 16 listopada:

DRUŻYNY:

WYNIK:

1. TYTAN OSTROWY

-------------------------------------------

2. ZNICZ KŁOBUCK - START KŁOBUCK

3:0
(25:17; 25:18; 25:06)

3. PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ - KS PANKI

0:3
(23:25; 19:25; 21:25)

V kolejka - 23 listopada:

DRUŻYNY:

WYNIK:

1. KS PANKI - TYTAN OSTROWY

3:0
(25:12; 25:23; 25:18)

2. START KŁOBUCK - PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ

3:1
(14:25; 25:22; 25:15; 25:18)

3. ZNICZ KŁOBUCK

------------------------------------------

VI KOLEJKA - 07 grudnia:

DRUŻYNY:

WYNIK:

1. TYTAN OSTROWY - ZNICZ KŁOBUCK

0:3
(15:25; 27:29; 8:25)

2. PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ

--------------------------

3. START KŁOBUCK - KS PANKI

2:3
(20:25; 25:21; 13:25; 27:25;15:6)

VII KOLEJKA - 14 grudnia:

DRUŻYNY:

WYNIK:

1. START KŁOBUCK - TYTAN OSTROWY

3:0
(25:12; 25:11; 25:18)

2. KS PANKI

--------------------------------------------

3. PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ - ZNICZ KŁOBUCK

0:3
(23:25; 13:25; 15:25)

VIII KOLEJKA - 04 stycznia

DRUŻYNY:

WYNIK:

1. TYTAN OSTROWY - PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ

2:3
(25:27; 25:23; 26:24; 22:25; 5:15)

2. ZNICZ KŁOBUCK - KS PANKI

0:3
(26:28; 16:25; 22:25)

3. START K-CK

--------------------------------------------

IX KOLEJKA - 11 stycznia:

DRUŻYNY:

WYNIK:

1. TYTAN OSTROWY

--------------------------------------

2. START KŁOBUCK - ZNICZ KŁOBUCK
2:3
(18:25; 25:22; 25:18; 14:25; 7:15)
3. KS PANKI - PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ

3:2
(18:25; 25:17; 25:19; 15:25; 15:5)

X KOLEJKA - 18 stycznia:

DRUŻYNY:

WYNIK:

1. TYTAN OSTROWY - KS PANKI

0:3
(14:25; 21:25; 12:25)

2. PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ - START KŁOBUCK

1:3
(18:25; 25:23; 18:25; 18:25)

3. ZNICZ KŁOBUCK

-------------------------------------

TABELA WYNIKÓW

DRUŻYNY

LICZBA
MECZY

WYNIK
MECZU

SETY
ZDOBYTE/
STRACONE

PUNKTY
ZA MECZ

PUNKTY
W SETACH
ZDOBYTE/
STRACONE

OGÓŁEM
PUNKTY
ZDOBYTE/
STRACONE

PUNKTY
W LIDZE

KS PŁOMIEŃ
PRZYSTAJŃ

8

0:3
3:1
0:3
1:3
0:3
1:3
3:2
2:3

10/21

0
3
0
0
0
0
2
1

65/75
94/86
63/75
80/86
51/75
79/98
114/103
91/98

637/696

6

MLKS ZNICZ
OSiR
KŁOBUCK

8

3:1
3:0
2:3
3:0
3:0
3:0
3:2
0:3

20/9

3
3
1
3
3
3
2
0

102/78
75/65
102/102
75/41
79/50
75/51
105/89
64/78

677/554

18

ULKS "START"
KŁOBUCK

8

1:3
3:0
0:3
3:1
2:3
3:0
2:3
3:1

17/14

0
3
0
3
1
3
1
3

97/105
75/48
41/75
89/80
91/111
75/41
89/105
98/79

655/644

14


GOKIS PANKI

8

3:1
3:2
3:0
3:0
3:2
3:0
3:0
3:2

24/7

3
2
3
3
2
3
3
2

105/97
102/102
75/63
75/53
111/91
78/64
75/57
98/91

719/618

21

"TYTAN" OSTROWY

8

1:3
0:3
1:3
0:3
0:3
0:3
2:3
0:3

4/24

0
0
0
0
0
0
1
0

78/102
48/75
86/94
53/75
50/79
41/75
103/114
57/75

516/689

1

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacje

Nie możesz grać - przyjdź popatrzeć i pokibicować

Zapraszamy do menu
Terminarz rozgrywek

wstęp wolny
 

Sponsorzy

Imieniny

20 Września 2020
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Dionizy, Eustachy,
Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina,
Irena, Oleg, Ostap,
Sozant
Do końca roku zostało 103 dni.

Statystyka

Odwiedzających: 4206335
Created by GRAF-CAD

© 2020 :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.