medal_a_160.jpg
Podsumowanie rozgrywek ligowych i wyniki III TURNIEJU "KALS CUP" Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Alicja Borowczyk-Szymanek   
27.05.2013.

          25 maja odbyło się uroczyste podsumowanie V edycji Kobiecej Amatorskiej
Ligi Siatkówki powiatu kłobuckiego.
Rozgrywki ligowe organizowane są przez p. Alicję Borowczyk-Szymanek,
prezesa ULKS „START” KŁOBUCK.
Realizowane zaś  we współpracy ze Starostwem Powiatowym  w Kłobucku
jako zadanie publiczne: „Kobieca Amatorska Liga Siatkówki Powiatu Kłobuckiego”.

W sezonie 2012/2013 w  lidze uczestniczyło sześć drużyn siatkarskich z terenu powiatu kłobuckiego:
       - KS „PŁOMIEŃ” PRZYSTAJŃ,
       - MLKS „ZNICZ” OSiR KŁOBUCK,
       - GOKiS PANKI,
       - „TYTAN” OSTROWY N/OKSZĄ,
       - ULKS „START” OSiR KŁOBUCK,
       - ULKS „START” KŁOBUCK.


Podczas rundy zasadniczej zespoły rozegrały 30 meczy podczas X kolejek.
Klasyfikacja drużyn po rundzie zasadniczej:

I miejsce – ULKS „START” KŁOBUCK – 26 pkt.,
II miejsce – MLKS „ZNICZ” OSiR KŁOBUCK – 22 pkt.,
III miejsce – GOKiS PANKI – 19 pkt.,
IV miejsce – KS „PŁOMIEŃ” PRZYSTAJŃ – 17 pkt.,
V miejsce – ULKS „START” OSiR KŁOBUCK – 6 pkt.,
VI miejsce  - „TYTAN” OSTROWY N/OKSZĄ – 0 pkt..

FAZA PLAY OFF (do dwóch wygranych meczy):
    
PÓŁFINAŁY:
MLKS „ZNICZ” OSiR KŁOBUCK – GOKiS PANKI  0:2 (1:3; 1:3),
ULKS „START” KŁOBUCK – KS „PŁOMIEŃ” PRZYSTAJŃ  2:0 (3:2; 3:1).

FINAŁY:
O III miejsce:
KS „PŁOMIEŃ” PRZYSTAJŃ  -  MLKS „ZNICZ” OSiR KŁOBUCK  1:2 (1:3; 3:1; 0:3).
 O I miejsce :
ULKS „START” KŁOBUCK – GOKiS PANKI  2:1 (0:3; 3:1; 3:2).

        WYNIKI V edycji KOBIECEJ AMATORSKIEJ LIGI SIATKÓWKI powiatu kłobuckiego:

I miejsce – ULKS „START” KŁOBUCK:
1. SZYMCZYŃSKA DOROTA,
2. SUPERNAK IZABELA,
3. KUBICKA DOROTA,
4. CHABROWSKA EDYTA,
5. MASTERNAK BARBARA,
6. KULIG PAULINA,
7. WYDMUCH ANNA,
8. WAWSZCZAK ANNA,
9. FRYST MONIKA,
10. POLIS MAGDALENA,
11. BOROWCZYK-SZYMANEK ALICJA.

II miejsce – GOKiS PANKI:
1. MACH PAULA,
2. PILARZ MARTA,
3. SITEK ELIZA,
4. MACH WIKTORIA,
5. GMYREK ANGELIKA,
6. FAJER KAROLINA,
7. KOŹMIN KAROLINA,
8. OCZEK MAGDALENA,
9. SITEK MARTYNA,
10. KOŹMIN SANDRA,
11. KLOC PAULINA,
12. PACH MARTA,
13.MACHNIK WERONIKA,
14. CZAPELSKA PAULINA,
15. BANASZCZYK KAMILA.
Trener: Damian Parkitny.

III miejsce – MLKS „ZNICZ” OSiR KŁOBUCK:
1. STEFANIAK KAJA,
2. ZYCH KATARZYNA,
3. RÓŻAŃSKA KATARZYNA,
4. KAŁA MARTYNA,
5. WĄS MAGDALENA,
6. ZALSKA DOROTA,
7. TRZEPIZUR KAMILA,
8. KWIATKOWSKA KINGA,
9. NAJMAN PAULINA,
10. NOGA BARBARA,
11. JAGIELSKA JULIA,
12. GĘBUŚ MARTA.
Trener: Michał Szczypior.

IV miejsce – KS „PŁOMIEŃ” PRZYSTAJŃ:
1.GRZEGORZEWSKA ALICJA,
2.MATYJA WALENTYNA,
3.GAJDA AGNIESZKA,
4.PIEKARSKA KAROLINA,
5.DROSIK URSZULA,
6.PALIWODA OLGA,
7.RUSOK ALEKSANDRA,
8.JĘDRAK ALEKSANDRA,
9.LIPIŃSKA MARTA,
10.KMIEĆ ALEKSANDRA,
11.BOGUS DOMINIKA,
12.SAS ANGELIKA,
13. KIERAT PAULINA,
14. CZARNECKA ALICJA.
Trener: Radosław Poraj.

V miejsce – ULKS „START” OSiR KŁOBUCK:
1. STEFANIAK MARTA,
2. ADAMIK WERONIKA,
3. SZYMAŃSKA KINGA,
4. BLUKACZ KATARZYNA,
5. HŁOND PATRYCJA,
6. SŁABY DOMINIKA,
7. GANCAREK KINGA,
8. GANCAREK KATARZYNA,
9. ZOGORSKA PATRYCJA,
Trener: Alicja Borowczyk-Szymanek.

VI miejsce – „TYTAN” OSTROWY N/OKSZĄ:
1.OBERSZTYN SYLWIA,
2. KOPYT IZABELA,
3. MACHERSKA KAROLINA,
4. SZYMONIK AGATA,
5. SZCZYPIÓR ADA,
6. ZIELONKA WERONIKA,
7. KOWALIK PATRYCJA,
8. WYPYCH EWELINA.
Trener: Michał Leśnikowski.

Na podsumowanie rozgrywek przybyli:  Starosta Powiatu Kłobuckiego p. Roman Minkina
i Burmistrz Kłobucka p. Krzysztof Nowak.
Zaproszeni  goście wręczyli wszystkim zawodniczkom pamiątkowe medale – na tę okazję
specjalnie zamówione.
Za miejsca I – VI dyplomy dla drużyn.
Kapitan ubiegłorocznych Mistrzyń Powiatu KS „PŁOMIEŃ” PRZYSTAJŃ wręczyła puchar
przechodni na ręce kapitana p. Doroty Szymczyńskiej – aktualnych Mistrzyń Powiatu: 
                                                                                              ULKS-u „START” KŁOBUCK .

            Po zakończonym podsumowaniu drużyny przystąpiły do ostatniej imprezy siatkarskiej
w tym sezonie dla drużyn ligowych – III TURNIEJ „KALS CUP”.
Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” do dwóch setów wygranych do 21 pkt., tie break do 15.

Wyniki meczy:
START OSIR KŁOBUCK – PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ   1:2 (18:21; 23:21; 8:15),
START OSIR KŁOBUCK – GOKIS PANKI  0:2 (16:21; 06:21),
START OSIR KŁOBUCK – TYTAN OSTROWY 2:0 (22:20; 21:19),
START OSIR KŁOBUCK – ZNICZ KŁOBUCK  0:2 (15:21; 10:21),
START OSIR KŁOBUCK – START KŁOBUCK  0:2 (10:21; 12:21),
PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ  - GOKIS PANKI  1:2 (21:19; 15:21; 14:16),
PŁOMIEŃ PRZYSTAJN  - TYTAN OSTROWY  2:0 (21:11; 21:19),
PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ  - ZNICZ KŁOBUCK  2:1 (18:21; 21:14; 16:14),
PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ – START KŁOBUCK  1:2 (11:21; 21:17; 12:15),
GOKIS PANKI – TYTAN OSTROWY  2:1 (21:6; 19:21; 15:10),
GOKIS PANKI – ZNICZ KŁOBUCK  2:0 (21:12; 21:19),
GOKIS PANKI – START KŁOBUCK  1:2 (21:17; 22:24; 15:17),
TYTAN OSTROWY – ZNICZ KŁOBUCK  0:2 (08:21: 13:21),
TYTAN OSTROWY – START KŁOBUCK  1:2 ( 21:15; 17:21; 05:15),
ZNICZ KŁOBUCK – START KŁOBUCK  0:2 (21:09; 23:21).

KLASYFIKACJA DRUŻYN:
I miejsce – ULKS “START” KŁOBUCK – 12 pkt. (Dorota Szymczyńska, Alicja Borowczyk-Szymanek,
Anna Wydmuch, Izabela Supernak, Barbara Masternak, Sylwia Stanik, Dorota Kubicka,
Edyta Chabrowska, Paulina Kulig),
II miejsce – GOKiS PANKI – 11 pkt. (Marta Pilarz, Martyna Sitek, Karolina Koźmin, Karolina
Fajer, Paula Mach, Wiktoria Mach, Angelika Gmyrek, Paulina Czapelska, Aleksandra Hamela,
Agnieszka Surygała; trener: p. Damian Parkitny),
III miejsce  - KS „PŁOMIEŃ” PRZYSTAJŃ – 9 pkt. (Agnieszka Gajda, Karolina Piekarska, Walentyna
Matyja, Marta Lipińska, Aleksandra Kmieć, Paulina Kierat, Dominika Bogus, Alicja Czarnecka;
trener: p. Radosław Poraj),
I V miejsce – MLKS „ZNICZ „ OSiR KŁOBUCK – 7 pkt. (Barbara Noga, Kamila Trzepizur, Kinga
Kwiatkowska, Magdalena Wąs, Julia Jagielska, Martyna Kała, Katarzyna Różańska;
trener: p. Michał Szczypior),
V miejsce – START OSiR KŁOBUCK – 4 pkt. (Katarzyna Gancarek, Kinga Szymańska, Katarzyna
Blukacz, Dominika Słaby, Weronika Adamik, Wiktoria Jeż, Marta Stefaniak, Gancarek Kinga;
trener: p. Alicja Borowczyk-Szymanek),
VI miejsce – „TYTAN” OSTROWY – 0 pkt. (Karolina Macherska, Patrycja Kowalik, Izabela Kopyt,
Agata Szymonik, Ada Szczypior, Monika Woźniak, Kinga Błach, Paulina Szymonik, Sylwia Obersztyn,
Weronika Zielonka; trener: p. Michał Leśnikowski).

Za miejsca I – VI drużyny otrzymały puchary i dyplomy.
Organizator zapewnił wszystkim uczestnikom rozgrywek ciepły posiłek.

Zawody sędziowali: p. Dawid Kozak, p. Mariusz Wilk, p. Oskar Osuchowski i p. Małgorzata Kubicka.
Opiekę medyczną sprawowała pielęgniarka p. Justyna Jędrzejczyk.

Podsumowanie, jak również III TURNIEJ „KALS CUP”, wspierane były przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku.

Zmieniony ( 27.05.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacje

Zapraszamy wszystkie chętne Panie do czynnego udziału w rozgrywkach
Kobiecej Amatorskiej Ligi Siatkowej
 

Sponsorzy

Imieniny

18 Sierpnia 2019
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Agapit, Bogusława,
Bronisław, Bronisz,
Helena, Ilona,
Klara, Tworzysława
Do końca roku zostało 136 dni.

Statystyka

Odwiedzających: 3042286
Created by GRAF-CAD

© 2019 :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.