logo_kals.jpg
TERMINARZ ROZGRYWEK 2015/16 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Terminarz meczy poszczególnych drużyn:

         - GOKiS Panki - środa, godz. 17.00 - 19.00; sobota, godz. 10.00-12.00; 
         niedziela do uzgodnienia;  hala sportowa w Pankach,
                                 - p. Damian Parkitny - 502 433 825;

         - KS "PŁOMIEŃ" Przystajń - piątek, godz. 16.00 - 20.00; sobota, godz. 10.00-12.00;
                            niedziela, godz. do ustalenia  - hala sportowa w Gimnazjum w Przystajni,
                                 - p. Jakub Dyluś - 788 749 828;

         - UKS GIMNAZJUM Blachownia - piątek, godz. 18.00 - 21.00; sobota, godz. 14.00;
                             niedziela, godz. do uzgodnienia - hala OSiR w Blachowni,
                                 - p. Andrzej Kuzior - 604 835 156;

         - ULKS "START" Kłobuck - środa, godz. 19.00 - 21.00; sobota, godz. 16.00;
                               - hala Gimnazjum w Kłobucku;                      
                                 - p. Izabela Supernak - 500 592 012;

    Harmonogram meczy rozpisany został wg tabeli Bergera.

1. GOKiS PANKI,
2. KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ,
3. UKS GIMNAZJUM BLACHOWNIA,
4. ULKS START KŁOBUCK.


I kolejka - 20-22 listopada:
1. GOKiS PANKI - ULKS "START" KŁOBUCK,
2. KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ - UKS GIMNAZJUM BLACHOWNIA,

II kolejka - 27-29 listopada:
1. GOKIS PANKI - UKS GIMNAZJUM BLACHOWNIA,
  2. ULKS START KŁOBUCK - KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ.

III kolejka - 4-6 grudnia:
1. GOKIS PANKI - KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ, 
2. GIMNAZJUM BLACHOWNIA - ULKS START KŁOBUCK.

IV kolejka - 08-10 stycznia: 

1. ULKS "START" KŁOBUCK - GOKiS PANKI,
2. UKS GIMNAZJUM BLACHOWNIA - KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ

V kolejka -  15-17 stycznia:

1. UKS GIMNAZJUM BLACHOWNIA - GOKiS PANKI,
2. KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ - ULKS "START" KŁOBUCK

VI kolejka - 22-24 stycznia:

1. KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ - GOKiS PANKI,
2. ULKS "START" KŁOBUCK - UKS GIMNAZJUM BLACHOWNIA.

FAZA PLAY-OFF (do dwóch wygranych spotkań):

- 1 - 4 -  4-6, 11-13 i 18-20 marca;

- 2 - 3 -  4-6, 11-13 i 18-20 marca;

 Finały:
- o 1 miejsce ZWYCIĘZCY -

- o 3 miejsce PRZEGRANI -

W kwietniu VI TURNIEJ KALS CUP i podsumowanie rozgrywek VIII edycji KALS.

Proszę o przestrzeganie terminarza spotkań!!!

                                                                                    Organizator:
                                                                                        Alicja Borowczyk-Szymanek

Zmieniony ( 21.02.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacje

Zapraszamy wszystkie chętne Panie do czynnego udziału w rozgrywkach
Kobiecej Amatorskiej Ligi Siatkowej
 

Sponsorzy

Imieniny

23 Lipca 2019
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Apolinary, Bogna,
Żelisław
Do końca roku zostało 162 dni.

Statystyka

Odwiedzających: 2950164
Created by GRAF-CAD

© 2019 :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.