logo_kals.jpg
Lista drużyn (sezon 2014/15) Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

W SEZONIE 2014/15 W ROZGRYWKACH KALS-U BIERZE UDZIAŁ 5 DRUŻYN
Z TERENU POWIATU KŁOBUCKIEGO
oraz 2 DRUŻYNY SPOZA POWIATU:

  • KS "PŁOMIEŃ" PRZYSTAJŃ 
    trener p. Jakub Dyluś:
    1. Olga Paliwoda ,
    2. Aleksandra Rusok,
    3. Ola Kmieć ,
    4. Ala Grzegorzewska ,
    5. Alicja Czarnecka ,
    6. Karolina Piekarska ,
    7. Dominika Bogus,
    8. Paulina Jadczak ,
    9. Paulina Kierat ,
    10. Agnieszka Gajda ,
    11. Marta Lipińska ,
    12. Walentyna Matyja.

  • MLKS "ZNICZ" OSiR KŁOBUCK - 
    trener p. Michał Szczypior:
    1. Zych Katarzyna,
    2. Hazy Joanna,
    3. Noga Barbara,
    4. Kała Martyna,
    5. Kwiatkowska Kinga,
    6. Adamus Dorota,
    7. Jagielska Julia,
    8. Jasińska Kamila,
    9. Resel Joanna,
    10. Różańska Katarzyna,
    11. Wąs Magdalena,
    12. Trzepizur Kamila,
    13. Szymańska Natalia.
     
  • ULKS "START" KŁOBUCK:
    1. Olejniczak-Stanik Sylwia,
    2. Szymczyńska Dorota,
    3. Supernak Izabela,
    4. Blukacz Katarzyna,
    5. Gancarek Katarzyna,
    6. Kubicka Dorota,
    7. Kubicka małgorzata,
    8. Masternak Barbara,
    9. Winecka Marta,
    10. Stefaniak Marta,
    11. Polis Magdalena,
    12. Wawszczak Anna,
    13. Wydmuch Anna,
    14. Borowczyk-Szymanek Alicja.


  • GOKiS PANKI:
    trener: p. Damian Parkitny
    1. Mach Paula,
    2. Pilarz Marta,
    3. Czapelska Paulina,
    4. Mach Wiktoria,
    5. Machnik Weronika,
    6. Fajer Karolina,
    7. Sitek Martyna,
    8. Surygała Agnieszka,
    9. Hamela Aleksandra,
    10.Bujak Katarzyna,
    11. Zwierzchowska Natalia,
    12. Zdon Wiktoria,
    13. Kilarska Żaneta,
    14. Rokosa Ola,
    15. Owczarek Klaudia.


  • UKS "TYTAN" OSTROWY:
    trener p. paweł kocot;
    1. Macherska Karolina - kapitan
    2. Grzelińska Patrycja
    3. Słaby Dominika
    4. Kopyt Iza
    5. Kopyt Patrycja
    6. Szczypiór Ada
    7. Żurawska Aleksandra
    8. Pełka Martyna
    9. Pełka Daria
    10. Kierach Anna
    11. Kozioł Marta
    12. Obersztyn Julia
    13. Maźniewska Weronika
    14. Błach Kinga
    15. Grzybowska Olga.
  • UKS GIMNAZJUM BLACHOWNIA:
    Trener p. Andrzej Kuzior,
    1. Bugajska Victoria,
    2. Chudy Aleksandra
    3. Chudy Anna,
    4. Kabała Kornelia,
    5. Kępa Sandra,
    6. Korbel Natalia,
    7. Kuzior Paulina,
    8. Łatacz Kinga,
    9. Mstowska Natalia,
    10. Okularczyk Kamila,
    11. Piskoń Weronika,
    12. Sowa Karolina,
    13. Szczawińska Paulina,
    14. Trejtowicz Natalia,
    15. Żyłka Wioletta.

  • LPKS BOROWNO:
    Trenerzy: p. Jacek Staniewski,
                           p. Michał Klimas
    IV liga:
    1. Bińczyk Sylwia,
    2. Cichoń Ewelina,
    3. Cichoń Katarzyna,
    4. Jachymska Kinga,
    5. Kęsik Sara,
    6. Kutak Angelika,
    7. Rybaniec Sonia,
    8. Włodarczyk Eliza,
    9. Ujma Paulina,
    10. Połacik Joanna.
    *********************
    11. Buczkowska Milena,
    12. Chudzicka Patrycja ,
    13. Chudzicka Wiktoria,
    14. Gołębiowska Luiza,
    15. Grabińska Aneta,
    16. Jońska Natalia,
    17. Łapeta Anna,
    18. Matusiak Martyna,
    19. Pełka Patrycja,
    20. Poroszewska Martyna,
    21. Szymczak Aleksandra,
    22. Woszczyńska Kinga,
    23. Zając Sandra,
    24. Żemejda Martyna,
    25. Kmiecik Klaudia,
    26. Kwasek Roksana,
    27. Kotyla Sandra,
    28. Daroń Kinga,
    29. Caban monika,
    30. Olszewska Paula,
    31. Pianka Julia,
    32. Urbańska  Aleksandra.

            Image

Zmieniony ( 22.12.2014. )
 
następny artykuł »

Informacje

Nie możesz grać - przyjdź popatrzeć i pokibicować

Zapraszamy do menu
Terminarz rozgrywek

wstęp wolny
 
Created by GRAF-CAD

© 2019 :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.